Yoga'ya mükemmel Hazırlık

Evinizde veya stüdyoda yogaya başlamadan önce ayaklarınıza ve ayak bileklerinize lavanta yağı uygulayın. Lavanta yağının verdiği rahatlama hissi, tüm yoga seansı esnasında bedeninizi ve zihninizi rahatlatacaktır 

Kusursuz ‘’Şavasana’’

Boyun ağrısı, stres, depresyon, yüksek tansiyon gibi şikayetlere hitap ettiğinden dolayı Şavasana ve Lavanta ikiz kardeş gibidir. Meditasyonun başlangıcından itibaren bu ikilinin güçlü birleşimi, daha önce hiç yaşamadığınız bir sakinlik seviyesine erişmenize ve hem zihninizi hem bedeninizi rahatlatacaktır.

Vinyasa Akışına Katıl

Duruşlar arası geçişlerde aldığın her nefeste lavantanın mucize aromasını tüm çakralarında hissedebilirsin. Lavanta yağı ile vücudundaki enerji merkezlerini aktive et.  

Yin ve Restoratif Yoga'da etkili 

Rahatlatıcı ve dinlendirici asanalardan oluşan bu duruşlar başlarda zor olabilir ve uzun süreler esneme gerektirir. Lavantanın mucizevi etkileri sayesinde beyninizi ve bedeninizi tamamen serbest bırakmanın keyfini yaşayın. 

Organik & Çevre Dostu

Hijyen

Matınızı üzerinde zamanla biriken bakteri ve mikropları organik içerikler ile hazırlayacağınız spreyler ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Kimyasal, alerjen, uyarıcı madde içermeyeceğinden bir sonraki asana yolculuğu çok daha kolay gerçekleşecektir. Sprey reçetemiz için hemen tıkla.