shutterstock_1518498182.jpg
Ayak Taşlar

Yoga'ya mükemmel Hazırlık

Evinizde veya stüdyoda yogaya başlamadan önce ayaklarınıza ve ayak bileklerinize lavanta yağı uygulayın. Lavanta yağının verdiği rahatlama hissi, tüm yoga seansı esnasında bedeninizi ve zihninizi rahatlatacaktır 

Image by Lilia Negura

Kusursuz ‘’Savasana’’

Boyun ağrısı, stres, depresyon, yüksek tansiyon gibi şikayetlere hitap ettiğinden dolayı Savasana ve Lavanta ikiz kardeş gibidir. Meditasyonun başlangıcından itibaren bu ikilinin güçlü birleşimi, daha önce hiç yaşamadığınız bir sakinlik seviyesine erişmenize ve hem zihninizi hem bedeninizi rahatlatacaktır.

image4.jpeg

Vinyasa Akışına Katıl

Duruşlar arası geçişlerde aldığın her nefeste lavantanın mucize aromasını tüm çakralarında hissedebilirsin. Lavanta yağı ile vücudundaki enerji merkezlerini aktive et.  

Devamı...
Beach Yoga

Yin ve Restoratif Yoga'da etkili 

Rahatlatıcı ve dinlendirici asanalardan oluşan bu duruşlar başlarda zor olabilir ve uzun süreler esneme gerektirir. Lavantanın mucizevi etkileri sayesinde beyninizi ve bedeninizi tamamen serbest bırakmanın keyfini yaşayın. 

Devamı...
Dezenfektan Sprey Şişeleri

Organik & Çevre Dostu Hijyen

Matınızı üzerinde zamanla biriken bakteri ve mikropları organik içerikler ile hazırlayacağınız spreyler ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Kimyasal, alerjen, uyarıcı madde içermeyeceğinden bir sonraki asana yolculuğu çok daha kolay gerçekleşecektir. Sprey reçetemiz için hemen tıkla.