saf-lavanta-yağı.jpg
organik üretim.jpg

%100 SAF & ORGANİK

Osmanlı imparatorluğu'na  başkentlik yapmış Edirne'nin hayat bağışlayan topraklarından, hiçbir katkı maddesi kullanılmaksızın, ileri tarım teknikleri ve eğitimli kadromuz ile bölgenin en saf yağını üreterek tarlamızdan yaşam alanınıza getiriyoruz.

 

HAYAT KALİTESİ DOSTU

ORGANİK TEDAVİ KAYNAĞI

Geleneksel olarak  huzursuzluk, uykusuzluk, migren, iştahsızlık, sinirsel mide bağırsak şikâyetleri, bağırsak iltihabı, romatizma, rahim kanaması, vajinal akıntı, bağırsak parazitleri, üst solunum yolu hastalıkları için kullanıldığı belirtilmiştir.   

Lavaroma Lavanta yağı'nın spazm önleyici, antikonvülsif, lokomotor aktivite azaltıcı, anksiyolitik özellikleri yanında antienflamatuar, ödem sökücü, acının algılanmasını azaltıcı ve antimikrobiyal etkileri vardır.

bitkisel ilaçlar.jpg
Sertifikalı lavanta.jpg

EŞSİZ TEST SONUÇLARI

Üretimin her sürecinde bilimsel olguları kılavuz edinen LAVAROMA, yalnızca yerel olmamakla birlikte, uluslararası geçerliliği olan laboratuvar, üniversite, enstitü vb. kurumlardan kalite ve standardizasyon sertifikalarına sahiptir.

Bir ilaç olmayan ve hekimlere danışılmadan kullanılmaması gereken birçok üründen farklı olarak Lavaroma; doğadan size armağan edilene değin gerekli tüm resmi mevzuat ve izin süreçlerinden başarıyla geçmektedir.