20201115_165258.jpg

BİZ KİMİZ

2.png

Hikayemiz,

Genç girişimciler olarak olarak, doğaya dönüş mottosu ile kurduğumuz LAVAROMA markası çatısı altında, özellikle lavanta yağı ve lavantaya dair ürünleri en doğal haliyle değerli anlarınıza katmayı hedefliyoruz.

Edirne’nin verimli topraklarına ektiğimiz umutlarımızı, insan sağlığına zararlı her türlü süreçten uzak tutarak, teknoloji ve modanın tüm yeniliklerinden faydalanarak en rafine haliyle ve bir aile coşkusu ile tüm dünyaya tanıtma azmi içerisinde yolumuza devam etmekteyiz.

NEDEN
EDİRNE?

Kişiye Özel Tedavinin ilk merkezi:

Uzun yıllar Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış Edirne’nin bu verimli toprakları kimlere şifa olmadı ki…

Birinci Murat’tan bu yana Evliya Çelebi’nin hikayelerine konu olan Der-i Saadet (mutluluk kapısı) Edirne tıp tarihine geçen uygulamalara da ev sahipliğini yapmanın gururunu yüzyıllardır taşımakta.

37886_edirne-saglik-muzesi.jpg
Pipet Testi Tüp içine eklendi

Akreditasyon

Her Aşamada doğal...

Şifa kültürünün nüfuz ettiği geleneklerimiz ile Edirne'nin verimli topraklarından yüzlerce fiziksel ya da ruhsal rahatsızlığın terapisinde ana etmen olarak kullanılan Lavanta'yı ulaşabileceği en kaliteli haline getirerek kullanımınıza sunuyoruz.

Ekim zamanı verilen emeğin karşılığını, üst düzey analiz sonuçları ve çeşitli akreditasyon kurumlarından edindiği sertifikalar eşliğinde, doğru teknik ve sıhhi yöntemlerle şişelenmiş uluslararası standartlarda lavanta yağı ve lavanta ürünleri üretimi yapan markamız, tıbbi ve aromatik bitkiler kategorisinde ses getirecek durumdadır.